TASARLADIĞIMIZ YARIŞMALAR

PRİDA

İlki Ocak 2018’de düzenlendi.

İDA tarafından ilk kez Ocak 2018’de düzenlendi.

PRİDA’ya Türkiye’de iletişim sektöründe faaliyet gösteren tüm şirketler başvurabiliyor. Ancak herhangi bir iletişim danışmanlığı hizmeti almamış, kurumların kendi yapısı dahilinde çözüp hayata geçirdiği (in-house) projeler katılamıyor.

PRİDA’ya başvuracak projeler, özgün, hizmet alan firmanın mesajını hedef kitlesine ulaştırmış, hizmet alan firmanın iş sonuçları ve itibarına olumlu katkı sağlamış olmalı. Bununla birlikte hedef kitlede olumlu yönde davranış değişikliği, algı değişikliği ve ölçülebilir bir etki yaratmayı başarmış projeler de PRİDA’ya başvurabiliyor.

MARTECH

İlki Nisan 2018'de düzenlendi.

MarTech Awards, Pazarlamasyon.com tarafından yılda bir kez düzenlenen ve pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojlierin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren bir ödül programı.

Her sene; sektöre örnek olacak, sektörün tüm taraflarının ders çıkarabileceği ufuk açan vakalar ve teknolojiler ödüllendiriliyor.

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırdaki veya yeni teknolojlieri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve start-up’lar katılabiliyor. Yanı sıra, yarışma tüm disiplinden ajans ve tüm sektörlerden firmaların başvurusuna açık.

 

FELİS

İlki Eylül 2006’da düzenlendi.

VeKazanan, sektörün en çok başvuru alan ödül programı olan Felis’i dizayn eden ekibin içinden doğdu. Yaratıcı medya fikirlerini ödüllendirmek üzere hayata geçen ancak yıllar içinde reklam, pazarlama ve iletişim alanında sektörün tüm aktörlerini ödüllendiren bir yapıya dönüştürdüğümüz Felis’ten edindiğimiz tecrübeyle bugünkü hizmetlerimizi sektöre sunuyoruz.

TOP